| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bbberusak - ona má ultrazvuk v ordinaci, na mou žádost se teda na vteřinu mrkla, jestli je furt hlavičkou nahoru. Jen jsem se chtěla ujistit, věděla jsem to, samozřejmě to cítím. Ani u první dcery mě nepředala do porodnice, na monitor k nim chodím taky - je to víc doktorů, takový malý centrum, takže do porodnice jsem šla jsem porodit dceru. Díky, takže spinál je asi pro akutní případy, zdá se. Ale možná je lepší než ten epidurál, že? Rychleji to odezní. Já o porodu KP uvažovala, ale prý je to fakt nebezpečné, ale zas to prej dělaj jen u těžších dětí než 3,5kg. Já ani nevím, kolik mimi váží a měří - gyn. : váží tolik kolik má.
Kaculenko, jsem z Brna, a ty?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.