| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

lampetro, ta změna přišla až s tou tvojí prací, kdy si uvědomil, že už tě nemá na háku a taky ty jsi začala jedna sebevědoměji?

a co ti poradil psycholog do té doby - jakou taktiku přežití - resp. vyhnout se hádkám, i když je mi to proti srsti, tak se stáhnout včas, protože hádka s demagogem nevede k ničemu??? poraď prosím, strašně mi to zajímá

no u nás to včera vygradovalo mmj i jeho poznámkou, že když se rozvedeme ted /ted se osamostatni nelze - není bydlení, práce, malé dětí/, tak bude dítě se mnou, pokud až někdy v pubertě dítěte, jak on plánuje, tak si dítě může říct, s kým bude...on nejenže otráví člověka vizí, že kolem padesátky /blbý věk/ budu hledat partnera znovu, měnit život, ale naznačuje i, že by mi mohl vzít dítě že "ůdajně se soudy v tom věku už ptají na názor dítěte a že by mohlo chtít zůstat s ním"
Nad jeho sprostým kalkulem mi doslova apadla čelit. On tady v tom vztahu nijak šíleně netrpí, to by se ho zbavil stůj co stůj a nezabránilo by mu ani dítě. Ale kalkuluje s tím, že spolu prožijeme nějaká léta /protože ví, že ted se osamostatnit nemůžu/, budu piplat a vychovávat dítě a on mi ho vezme - neochybuju, že se ho bude snažit přetahovat na svoji stranu, už ted jsem já ted, kdo nepopulárně vychovává a on rozmazluje, nacpává cukrovím...obávám se, že s tímhle stylem bych pak možná neměla šanci získat dítě do své výhradní péče - i kdyby se moje podmínky zlepšila, já případně zdědila v rodině nějaké bydlení, měla už práci...tak nakonec přijdu o dítě, se kterým jsem absolvovala už spousty periperií - opožděný vývoj, různé výchovné chutovky

můžu říct, že se mi z něj chce :-©:-©:-©ale pořád ještě se v současně době musím snažit o přežití v tomhle svazku, později bude možná situace lepší

tak prosím o rady lampetro

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.