| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šátek? Šátek!

Ano, šátek je věc k nezaplacení.
S tím co se tu psalo přede mnou můžu jen souhlasit. V našem pidi městečku jsem za totálního exota, když jdu koupit rohlíky a na poštu a nebo k volbám :-)). Paní prodavačky už se na mě z dálky usmívají, že se k ni řítím do krámu s miminem na břiše. Opravdu je to neskutečně praktická věc. Třeba na nákup do Hypky jezdíme s autosedčkou, ale šátek je v záloze a už kolikrát jsme ho použila když Majdelnka palakala, tak jsem jí uvázala do šátku a bylo po pláči:-) Teď Majdalenku mosím převážně venku a doma když ji něco trápí, jinak je takové "samostatné miminko" a moc nošení v náruči nepotřebuje. Když byla maličká tak jsem ji hodně nosila i doma :-)
A taky mě lidi zastavují aby se podívali, poptali, získali kontakt na kurz vázání a nebo kde se dá koupit šátek. Dneska si mě jedna paní dokonce fotila :-))) Teď v zimě je to opravdu sranda, protože s Majdou pod bundkou vypadám jako lokomotiva :-)) jedniné co je tedˇ špatné, že nemůžu nějak jet autem tam si Majdu na parkovišti dát do šátku a pak zpátky. To mě moc mrzí, když ji mám pod bundou tak jí nedávám bundičku a navíc je celá rozžhavená, tak by jí ofouklo... nemáte někdo na tohole nějakou fintu, jak to dělat?
O začátku jsem byla přesvěčná že šátek chci, ale upřímě řečeno bylo mi líto těch peněz... a třeba by se to nemuselo ujmout, kamarádčin synek v šátku nechtěl být. Ale na předporodním kurzu jsem objevla šátky tuzemské výroby, z atestovaných látek (že nejsou toxické a že nepouští barvu, když je mimi žužlá, že se nepověšují a nevytahují) za nějakých 600,- a jsem s ním moc spokojená. Kdyby někdo chtěl zašlu kontat.

Kačenka


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.