| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šátek? Šátek!

Zdravím všechny šátkařky,

poprvé jsem šátek viděla u své kamarádky, a když se mi narodil první syn tak jsem si jej od ní půjčila (i s návodem). Byla jsem z něho nadšená tak jsem si jej objednala. Když přijela ke mně domů paní z vatanai tak mi všechny úvazy ukázala, upozornila na chyby (to jsem teprve zjistila, že těch 14 dní s půjčeným šátkem to nebylo vlastně ono) - takový soukromý kurz. Až prý mi dítě povyroste a budu potřebovat jiný úvaz (předvedla všechny) tak si nebudu asi pamatovat ty, které nepoužívám - tak znovu přijede a ukáže mi je znova (nebylo potřeba).

Prvního syna jsem sice nosila, ale vzhledem k tomu že celkem pohodlně se dal používat i kočárek (na sídlišti) tak nošení v šátku rozhodně nepřevažovalo. To se ovšem změnilo tím jak jsme se přestěhovali na vesnici (všude daleko, všude autem), v kočárku jel asi 10x. Do auta hluboký kočár nedám a na golfáč je syn malý. Teprve nyní se bez šátku nehnu. Hlavně velké nákupy - např. v supermaketech s oběma syny.

K poznámce, že je komplikované jej uvázat. Po troše cviku není. Já řídím, na místě šátek uvážu (už jsem jej vázala v hustém dešti i v autě - a bez problémů).

Oba synové se v šátku cítí skvěle, (např. mladšího kojím co 2 hodiny, a jedině v šátku spí i 3 a půl hodiny v kuse). Určitě není šátek pro každého, ale já jej mohu jen doporučit.

Jo a lidi se na nás pěkně usmívají, pokecají, nakukují, berou ohledy - když jedu s kočárkem tak to neznám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.