| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Sedí dva smutní správci v serverové místnosti.
" Co se stalo? " ptá se šéf.
" No, včera jsme se ožrali a měnili jsme hesla... "
# .......................................................................
Kdysi jsem si užíval život, ale potom jsem se připojil na internet... # .........................................................................
Přijde matfyzák do Fotolabu, že by potřeboval vyvolat fotky. Prodavač: " 9x13? " Matfyzák: " 117, proč se ptáte? " # .........................................................................
Žena jednou večer povídá: " Dvě věci umím nejlíp - sekanou a štrůdl. " Manžel ukáže na talíř a říká: " A tohle je která?!? " # .........................................................................
Vykládá učitel: " Kyslík byl objeven roku 1781. "
Pepíček: " A co dýchali předtím? "
# .........................................................................
" Vám ukradli kreditní kartu? A proč jste to hned nenahlásil? " " Protože ten zloděj utrácí míň než manželka. " # .........................................................................
" Héj šéfe, zlomila se mi lopata! "
" Tak se opři o míchačku! "
# .........................................................................
Přijde synek za otcem, že by chtěl nový harddisk.
" No a to kouzelný slovíčko? " ptá se otec.
" Sakra, dneska už je zaheslovaný úplně všechno! " na to syn # .........................................................................
" Jsem ráda, že se už s manželem nehádáte. Bylo hezké jak jste spolu včera řezali dřevo. " " My jsme neřezali dřevo. Dělili jsme si nábytek. " # .........................................................................
Ptá se vnuk dědy: " Dědo, neviděl si ty pilulky s nápisem LSD co byly # # # # # na lince?" # " Ser na pilulky vole. Viděl si toho draka v kuchyni?!? " # .........................................................................
Jaká je definice Brna podle Pražáka?
Hustě osídlená pravotočivá zatáčka mezi Prahou a Vídní.

Muž si koupí cigarety u stánku a čte: " Kouření způsobuje impotenci. " # # # # # Chvíli přemýšlí a říká: " Prosím vás, nemáte radši ty s tou rakovinou? " # .........................................................................
Desetiletý chlapeček v hospodě: " Dám si desítku. "
Pingl: " Děláš si prdel? Limonáda nestačí? "
Kluk: " Stačila by, ale peněz je málo. "
# .........................................................................
V autoservisu: " Karle, dej mi francouzák.......... klíč ty debile!!! " # # # # # .........................................................................
Stonožka a stonožák si dohodnou rande v parku.
Setkají se, on ji políbí a potom ji chytí za ruku, za ruku, za ruku, za ruku, za ruku... # .........................................................................
Teta dává Pepíčkovi atlas a říká: " Pepíčku a važ si ho, sama jsem ho používala ve škole. " " A je v něm už Amerika? "

Přijdou zebra s tučňákem k fotografovi.
Ten se na ně podívá a zeptá se: " Barevně nebo černobíle? " # .......................................................................
" To je ale pěkně škaredá nevěsta. "
" No dovolte,to je moje dcera! "
" Promiňte, nevěděl sem, že jste její otec. "
" No dovolte, já jsem její matka! "

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.