| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Autorkou výroku jsem já a ovládáním jsem nemyslela řvaní - nevím, jak je možný, že se to propojilo.
Ovládáním jsem myslela, tedy spíš jeho odstraněním při porodu to, že žena by se při porodu neměla ohlížet na ostatní a kontrolovat se ve smyslu: nejsou moje pohyby divný? Nevadí, že už jdu podesátý kadit? Chce se mi blinkat, jakna mě budou koukat? Nevypadám divně, když mám pocit, že chci být na všech čtyřech se zadkem vystrčeným do vzduchu? Nemám rozmazanej make-up

Pokud si žena bude při porodu klást podobné otázky (a takových je hodně a většinou je otázka propojená s aby-na-mě-personál/manžel-blbě-nečuměl), tak hladký průběh porodu ohrozí.

Netýká se to primárně řvaní. J8 jsem sice neřvala, ale zato blila jak amina a ani jsem se nenamáhala dobíhat na záchod (ale já nerodila v porodnici) a ještě jsem u toho nadávala, že jsem to Magnum neměla ztláskat:-)

Při porodu prostě nemá být mozek, resp. ta novější vývojová část, myšlení zapojeno vůbec. V porodnici se to praktikuje některým typům žen špatně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.