| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mila Violo, Vy jste patrně ještě nerodila. Souhlasím s Kamilou, taky neznám maminku, která by nevěděla, že porod bolí. A pokud jde o oběť, pak si myslím, že maminky se pro své děti rádi obětují, není přece nic hezčího, než dítě, které devět měsíců nosíte v bříšku a pak ho přivedete na svět. Nikdo nesvádí bolest na porodní asistentky či zdr. personál, ale myslím, že v tomhle případě jde o samotný přístup těchto lidí. Sama jsem si prožila nelehký porod (první), ale příjemným přístupem sestřiček a lékařů v náchodské nemocnici, jsem to nakonec zvládla na jedničku. Nevěděla jsem do čeho jdu, věděla jsem, že to bude bolet, ale, že ty bolesti jsou takové, to jsem si jako prvorodička nedovedla představit. Na porod jsem připravená nebyla, protože jsem neprodělala žádný předporodní kurs. Sestřičky byly však natolik milé, že mi vše vysvětlily a podporovaly mě. Člověku to dodá hodně síly a tom to je.
Přeju všem maminkám hodně síly při porodu, zdravé a krásné děti a bezva personál v porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.