| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janino, to je jasné, že je to u všech kusů o štěstí na kus - hold i stroj se může utnout a o to víc, když ho obsluhují lidi ~:-D Nicméně já jsem třeba hrozně mile překvapená u pračky, jak úžasně má dotažené snad všechny detaily. Např. filtr dole u pračky - u většiny, které jsem kde viděla a i z doslechu, co kámošky řešily, tak většinou je problém vypustit spodem vodu- miska tam nejde dát, takže se to vypouští různě do hader... tady je hadička, kterou jde dát do misky... a až pak otevřít filtr a vyndat věci, které tam uvázly. Je extrémně tichá, já jsem snad ještě takhle tichou pračku neslyšela, lehce nastavitelné programy a parádní možnosti k nim... Už jen proto bych asi momentálně koukala po AEG ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.