| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucko,
přelítla jsem tvou diskusi v rychlosti a po celou dobu, co ji čtu si v duchu říkám a děkuji svým rodičům jaký jsou babička s dědou! Asi jim v nejbližší době poděkuji, protože spousty věcí beru jako samozřejmost a jak to tu tak čtu, tak to tak plno lidí nemá. Mám prostě skvělé rodiče, kteří mají upřímný zájem jak o mě, tak o svá vnoučata. Pohlídají kdykoliv, berou si je na dovolenou nebo jen k nim a nejmenší dvouletá dvojčata pohlídají kdykoliv přes den, třeba jen na dobu, dyž si potřebuju uklidit nebo dojet na nákup, či na jinou aktivitu se staršími. Miluju je a děti je také milují!
Ale hlavně hlídání vnoučat nepovažují za povinnost. Se svými vnoučaty mají perfektní vztah, dcera se babi kolikrát svěřuje s věcmi, které ani já nevím.
Věřím, že naše rodina, po tom, co jsem si tu přečetla funguje skvěle a že nebude v budoucnu problém se z mé nebo ze strany dětí o prarodiče postarat. Nejlíp se prostě vychovává příkladem.

Tím jsem ti ale asi moc nepomohla což? Je to moc smutné, že to takhle u vás dopadlo. Důležité je, že más skvělého manžela a ve dvou se problémy zvládají líp. Prostě už víte na čem jste a nechte tedy babičku žít její život a vy si zase žijte svůj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.