| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha. Bylo by zajímavé zjistit, co je obvyklé. Neslyšela jsem o případu, kde by PLDD navštívil/a novorozence doma více než jednou, naopak jsem slyšela o případech, kdy přišla jen dětská sestra nebo taky nikdo. Ale můžem udělat anketu ~;)

Názor (nebo spíš zbožné přání), že péče PLDD o novorozence je kvalitnější než péče PA, je stejně legitimní jako názor, že existuje bůh (yetti, UFO), inu jako jakýkoli jiný názor, není to nic víc. Průzkum jsem nedělala, hovořila jsem o tom jen s jednou PLDD a ta dítě mladší 2-3 dnů v péči vysloveně mít nechtěla ~k~. Jen málokterý/á PLDD a jen zřídkakdy přijde do styku s takto starým dítětem, kdežto PA s nimi přicházejí do styku běžně a minimálně se jich nebojí :-). Podle směrnic EU a podle WHO je PA kompetentní k péči o novorozence; PLDD nejspíš taky, ale pokud si mám vybrat mezi PLDD, která si na to netroufá, a PA, která ano (+jsou tam další výhody, které jsem zmínila), volím jednoznačně PA.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.