| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

neměla ani strach bylo mi vše jedno jen ať už je povšem.A stalo se né ten den to mi oznámili,že se omlouvají,ale rodičky se zbláznily a nemají místo tak jsem zase šla napokoj a čekala jsem až dají vědět.Stalo se až druhý den.Nakonec když chtěli dát vyvolávací pilulku přišel ještě jeden doktor a řekl,že nemůžu rodit normální cestou a zato mu děkuju,že musí udělat císař.Nedovedu si to ani přestavit,že by šlo mímo normal cestou.Dostala jsem celkovou narkózu a dál klasika Díky bohu narodila se krásná zdravá holčička. Po této zkušenosti jsem říkala,že už druhý dítě nikdy.Strašně to bolelo dva měsíce jsem byla úplně hotová,ale tu bolest jsem nakonec zapomněla.A po 3 letech opět těhotná.Průběh 2 těhotenství bylo docela vpohodě samozdřejmě jsem šla k jinému ginekologivi jen jsem přibrala 26kg¨.Tentokrát jsem si prožila i 20 hodin porodních bolestí a nakoc zjistili,že se mimi nedostane ven a šla jsem na další císař tentokrát pod epidurálem bylo to úžasný vše jsem vnímala,ale nic necítila a zase holčina.Další dítě mít nemůžem,ale nám to stačí.Oba dva porody jsem byla v Podolí a musím říct,že poprvé jsem řekla ,že nikdy nikdy a při druhém si je nemužu vynachválit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.