| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže zase po týdnu VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM VŠEM OSLAVENCŮM, KTEŘÍ UŽ MAJÍ TŘI ROKY :-)..
Jani, ještěže to tu zachraňuješ s obrázky....
Já už tu taky moc nechodím, skoro se všema jsem na FB, takže fotky zkouknu tam, ale pravda, že ty, co tady dáváte, jsou taky super!!!... nás to teprve čeká...:-)
Dani, je fakt, že je to mazec.. ale jak píšeš, jenom kdyby jsi si o tom měla pokecat s někým nezasvěceným, kdo ti na to hodí názor z úplně jiného úhlu, než tvý známí...
Ondra taky ted nosí ze školky moresy.. mají tam takové dva rošťáky, takže ted nás pořád bije.. a taky je hrozně ufňukaný, jakmile není po jeho, tak hrůza.. to mi připomíná Domík - myčka:-).. prostě se vzteká kvůli každé prkotině... jsem říkala, že bude takový šílený detailista.. že se z toho opupínkujeme...~y~~y~~y~
Jinak já budu od ledna bez práce.. jak vám holky z velkých měst závidím kvanta pracovních příležitostí~a~~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.