| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi máte stejnou tchýni jako já!!!:-)moje tchýne nesnáší uplně všechno co dělam, od té doby, co se mi narodila dcera. Všechno dělám špatně, to, že se svojí dcerce stále věnuju, je taky špatně, protože ona potřebuje babičky a na maminku, to mi bylo řečeno, dceři je ted rok a máme velké problémy s tchýní, ona by totíž chtěla být spíš její matkou a vadí , jí, že má smůlu, a že nikdy nebyla dobrou mattkou, ona svého syna nechala víceméně vychovávat svým rodičům, byla mladá a nechtěla se starat o nějaký dítě,(mně je 25 ji bylo 19) spíš jí to otravovalo a ted ji štvě, že já svou dceru miluju a věnuju se jí jak nejlíp můžu a ze tchýně jsem fakt zoufalá, protože když se vidíme, tak se snaží si dceru nuceně přivázat k sobě a hlavně být co nejdál od maminky a to nemluvim o tom, že jí říká(a to přede mnnou), že maminku nebaví si sní hrát, což je blbost nejveětsí. manžel naštěstí svou matku nemá moc v oblibě. ale je to zoufalství, kolikrát už ona řekla plno jedu proti mně manželovi a když jsme se brali, tak to se tvářila, že hlavní hvězdou je ona a tak.děs, běs!grrrrrrrrrrr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.