| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě se klepu... Před necelou hodinou jsme se s dětmi chtěli svézt 1 zastávku k nám k domu. Já, syn (4,5) a mladší (20 m) v kočárku. Na zastávce stála ještě jedna paní s kočárkem. A pak jedna starší paní. Řidiči jsem dávala znamení, ale nezaznamenala jsem jeho zpětnou vazbu. Autobus zastavil, vystoupil 1 cestující, nastoupil můj syn. A zavřely se dveře. V šoku jsem zabouchala na okýnko autobusu. Naštvaný řidič otevřel, křičel na mě atd. Já samozřejmě křičela na něj (vyklepaná z představy, že mi syn odfrčí beze mně).. Vůbec mu nevadilo, že nechal nastoupit malé dítě bez doprovodu a že zavřel dveře někomu před nosem (nestihla nastoupit ani druhá paní s kočárkem). No, parádní zážitek. Už jsem poslala stížnost na dopravní podnik. Je mi zle. Chlap zlej a protivnej. Ani se neomluvil. A ta starší paní, místo, aby se mě zastala, tak se mu ještě nabízela jako svědek. Přitom těžko mohla postřehnout, zda jsem dávala znamení, že nastupuju s kočárkem.. ~q~ Uf, ještě že neodjel. Fuj tajbl. Jsem zvědavá, zda někdo na mou stížnost bude reagovat a jakým způsobem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.