| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak s tím naprosto souhlasím.... první doktorka mě udělala cytologii na začátku a výtěr na streptokoka na konci a to bylo vše co se vnitřního vyšetření týká...
Teď jsem zjistila, že se cca od 22 tt měří čípek... teda nová dr. to tak dělá... zjistila, že má 24 mm, a tak mi nařídila ležet a zavádět utrogestan... chodila jsem k ní co 14 dní a nález stále stejný a doporučení taky. Já jelikož mám nyní 20 měs. dceru těžko můžu ležet, takže kromě dlouhých procházek a svého stálého programu (anglina, těhu cvičení, mateřské centrum) nic nevypustila, takže jsem denně odpočívala max hodinku a nyní jsem jak už bylo psáno 37+6. Ale byla jsem spíš víc ve stresu, že to zanedbávám... nehledě na to, že jsem vypustila ty jediná odreagovadla, takže skoro v depresích, že nedělám nic jiného než skáču kolem malé~:( Začínám se skoro proklínat, že jsem gyndařku měnila... jo a utrogestan jsem taky přestala v nějakém 33 týdnu zavádět, řekla jsem si, že je to zbytečné... Je fakt, že nemůžu vědět co by bylo kdyby...ale zase jsem svůj režim tolik neupravila rizikovému těhu a nic se nestalo, jen jsem teď docela naštvaná, že mi takhle zkazila půlku těhotenství, možná jsem si ho mohla daleko víc užít, v klidu a pohodě~o~.... A nevím jestli to pozná pouhým pohledem, ale čípek mi např. na začátku těhu neměřila takže třeba je to u mě normální~d~...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.