| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~:-D


Když to zvážím, tak vlastně spíš nic moc. Všichni tedy před dětmi, dva vztahy hodně dlouhé, dva kratší. Tři z nich mi pošlou přání k narozeninám, k Vánocům.

Toho služebně nejstaršího, ze vztahu nejdelšího, moc nevídám, i když jsme spolu komunikovat nikdy nepřestali - on se, bohužel, v životě dost babrá a hovory či emaily jsou omezeny na počasí a info o našich společných známých - já nechci vytahovat své "úspěchy" (potomek, partner), a jeho se na toto nemá cenu ptát, protože nemá moc o čem hovořit.

Následující byl patologický lhář a to napáchalo na našem vztahu nezhojitelné škody. Odešla jsem já ze vztahu na vysokém stupni vážnosti. On by po určité době rád obnovil a udržel mailový kontakt. Jsme od sebe nyní hodně daleko a já se zatím přesto zdráhám sdělovat mu osobní údaje (ty výše uvedené úspěchy :-)), mám stále takový trochu divný pocit, i když se pomalinku otupuje...

Třetího vidět ani slyšet nepotřebuji já, ne s hořkostí, ale měl svou hlavu a já mám svou hrdost, on se pak dobýval zpět a pro mne v tomto ohledu dvojí vstoupení do téže řeky neplatilo, jakkoli fajn byl, panáček byl asi překvapen.

Se čtvrtým bychom jistě komunikovali víc, ale nevídáme se, na mailování nikdy nebyl, bydlí daleko, je nyní šťastně ženat, má děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.