| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mažel poprvé nechtěl, že prý tam bude omdlívat, zvracet a nikdy se z toho nevzpamatuje, jak tam cáká krev a lítají střeva a že tam bude jen zavazet, absolutně přesvědčen, že mi k ničemu ne bude ~t~ tak jsem mu řekla, že v tom případě nejdu k porodu aní já ~:-D no šel, nakonec byl rád, za to vidět miminko hned to stálo, a bezprizorní nebyl, držel mi kapačku (pořád jsem si ji skřípala) a připomínal dýchání (zapomínala jsem, to jeho připomínání mi navíc dávalo jistotu jisté pravidelnosti a kontaktu se světem)

Podruhé se mu zas oc nechtělo, že prý to bylo těžký, sledovat někoho, koho máš ráda, jak trpí a nemůžeš nic dělat, ale nepřemýšlel, že by fakt nešel, a pak tam frajeřil, tedy po porodu (při něm mě držel za ruku a zas připomínal dýchání, uklidňoval), prej jak už to má v malíku a že to byla nuda ~t~~t~~t~

A to, když se řízne do prstíku papírem, tak půl dne je zralej na ARO, když vidí krev, omdlívá ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.