| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda, ten popis porodu byl fakt děsný: Takhle nějak mi to popisovala moje teta, která rodila před 16 (!) lety. Nevěřila bych že je to ještě možné.
Taky, protože jsem od kamarádek slýchala takové řeči jako "další dítě už nikdy", jsem byla zvědavá sama na sebe. Musím říct, že je opravdu všechno v lidech a je nutné si před porodem dobře vybrat. I když je fakt smůla když porodní kurzy říkají něco jiného než se děje na porodním sále. Já jsem nakonec měla štěstí a nějaký pocit, že druhé dítě nikdy, jsem vůbec nezažila. Dokonce jsem hned po porodu byla vysmátá a zdálo se mi jedno dítě málo :)), ale ani přesto si nepřipadám jako profesionální mamina :))

K tomu tlačení proti ruce. Stalo se mi to samé - vyzkoušela jsem hodně poloh pro porod. Ve spoustě mi šlo tlačení samo, ani jsem o tom nemusela přemýšlet. Když ale nastaly komplikace a já si musela lehnout na záda a tlačit na zádech, vůbec to nešlo a tudíž jsem zažila i ruku na podbříšku a radu tlačte mi do ruky. Chtělo to pekelné soustředění a výsledek nebyl stejně nic moc. Tudíž ti pro další porod (jako že stejně asi bude :)) doporučuji vybrat porodnici, kde si budeš moci zvolit porodní polohu sama.

Raduj se z miminka a na porod se snaž nemyslet - za čas už se ti to vážně nebude zdát tak hrozný :), to miminko za to přeci stálo, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.