| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já bych mu to spíš podala jako nezodpovědnost vůči rodině - takhle si huntovat tělo. Když si teď pořídí další dítě a bude žít tímhle způsobem dál, tak za nějakých 15 let bude potřebovat péči on, místo toho, aby tu byl pro děti. Můj chlap teda nijak extra nezdravě nežil, ale já jsem mu tu životosprávu stejně hodně zlepšila. Bylo období, kdy hodně pil (ne že by se opíjel, ale denně měl alespoň litr vína), do toho jedl hory přesolenýho a tučnýho masa. Měl vysoký tlak a pár dalšího. Jelikož nakupuju a vařím já, tak má prostě už smůlu, ale zvyknul si rychle a je za to rád. Tlak má už stabilně ok, ostatní zdravotní problémy taky. Ale nikdy nebyl povaleč, nikdy neměl nadváhu, je spíš naopak vyloženě dříč. S pohodlnějšíma lidma je to asi těžší i co se týká toho jídelníčku ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.