| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dotaz týkající se vedení porodu po předchozí sekci (ta přesně před rokem a 10měsíci, plánovaná z důvodu polohy KP). Nyní jsem přesně v 40tt. Na kontrole v porodnici jsem byla v 39+5tt, byla mi naměřena síla jizvy 2mm. Pan doktor je nakloněn přirozenému porodu. Já bych raději také rodila přirozeně, ale po přečtení pár studií a diskuzí začínám mít velké obavy z ruptury dělohy. Gynekology je doporučováno při síle menší jak 2mm naplánovat opět sekci. Váhový odhad mimča byl v den kontroly 3,6kg. Na další kontrolu mám přijít příští úterý, což bude 40+5tt (mám obavy, že s ejizva opět ztenčí). Prý bychom se domluvili na případném vyvolání. Což mě tedy také děsí, protože se prý po předchozí sekci vyvolávat nemá z důvodu vyššího rizika ruptury. Zajímá mě názor některé z vás, zda jste rodily i při takovém nálezu přirozeně a je zde vůbec někdo, komu děloha při porodu praskla?? Moje kamarádka pordodní asistentka mě také spíš tlačí do přirozeného porodu, prý by se případná ruptura během porodu dala podchytit a rozpoznat včas... Pro jaký porod by jste se rozhodly na mém místě?? Rozhodně bych nechtěla ohrozit život miminka, ani svůj!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.