| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu, jak byste se zachovali v naší situaci.
Syn chodí od 1. třídy do místní ZUŠ, nejprve na flétničku, později ho jeho třídní učitel dovedl ke klarinetu. Dokonce s námi byl jako rádce při nákupu nového nástroje ( není to levná záležitost - vyšel na cca 19 tis..).
Učitel starší pán, ale fajn člověk.
Přes prázdniny se u nás změnilo vedení ZUŠ. První školní den si byl syn domlouvat hodiny v novém roce a ejhle, v učebně našeho " starého" učitele pan učitel nový.
Z kominikace s původním panem učitelem vyplynulo, že si nový ředitel přivedl do školy rovnou " svoje" nové zaměstnance a on už byl navíc, tak dostal výpověď..
S našimi dětmi měl mnoho plánů. Děti měly i úspěchy v národní hudební soutěži
( předloni první místo v okresním kole a postup do krajského s dechovým triem a kvartetem).Při škole cvičil i dechový soubor.
Nyní je na škole soubor nový( pod vedením zřejmě syna pana ředitele..)..
Abych řekla pravdu, tak je mi z toho všeho normálně do breku a jsem šíleně vytočená!~q~ Náš učitel toho tolik pro děti udělal a nyní po něm neštěkne ani pes!!
Syn je z toho totálně zmatený a přestal mít ke škole i celému systému důvěru.
Je mu 13 a situaci chápe jako křivdu.
Jelikož mě zná a ví, že nejsem typ člověka, co by se s ním dalo houpat, tak čeká nějakou reakci ode mě. Každý den o tom mluví, jaké sviňárny se ve společnosti dějí..Když to nechám být, tak vlastně dávám vlastnímu dítěti najevo, že protekční a korupční jednání je v tomto světě přípustné a že ho toleruji.
Zároveň vím, že budu zřejmě stěžovatelka jediná. Zdejší lidé radši sklopí uši, hlavně aby někdo neřekl, že oni řekli... ~7~
Co mi radíte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.