| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Sharon,
já jsem podobný přístup zažila v ÚPMD Podolí v roce 1998. Nějakou dobu po porodu jsem si zašla za vrchní sestrou a stěžovala jsem si. Vůbec nic nechtěla pochopit. Když jsem se jí ptala, proč ženám neumožňují rodit v jiných nejpříhodnějších polohách, než vleže na zádech s nohama ve třmenech, odborně mi odpověděla: "Aby se ten bordel po vás dal dobře umejt. Co chcete za ty prachy,co dostáváme." Na další otázku,proč na tzv. hekárně nemají židli, aby si na ni mohla rodící žena odpočinout v první době porodní,její odborná odpověď zněla:" Sedět při porodu na židli je nehygienické!" Na to jsem jí já řekla, že je potřeba zkvalitnit práci porodních asistentek: " Vy mi sem rodit už nechoďte!!!" křičela na mne. Možná, že se to tam za dva roky změnilo, ale já bych tam rodit již nemohla. Neumím si představit,že bych se znova setkala se stejným personálem, jaký tam byl v roce 1998. No, vlastně to mám také zakázané od vrchní sestry. Z Podolí jsem si odnesla těžké trauma.
Soňa







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.