| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky ;),

u nas je taky pejsek na prvnim miste, ale ja uz psa nechci. Uz jenom kvuli casu, vim, ze by byl chudak porad doma sam a ja jsem i lina na venceni~f~. Mne staci krecek~k~.

Za chvilku jdu na odpoledni, tak uz varim~;). Po 13 dnech makani v kuse jsem vcera mela volno...valela jsem se akorat doma na gauci~;). Ode dneska zase 13 dni....nejak mi naskakali hodiny do minusu, i kdyz jsem nikdy nemela volno~q~. Ale maji hroznej system a ja jako skolacka to mam jeste horsi. No aspon si to tento mesic vyrovnam:). V patek jsem mela praktickou zkousku, trepala jsem se jak ratlik, ale nakonec to mam za 1,75~;((. Za dva tydny jdu do ambulantni pece na mesic, tak uz se hrozne tesim~k~.

Dneska jsem s hruzou zjistila, ze za chvilku je mIkulas a uz bych mela nakupovat male blbiny do adventniho kalendare~5~.

Holciny mejte se, ja se zase ukazu:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.