| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já ho potkala jednou a co jsem mu sdělila, to si za rámeček nedal (viz zakládající příspěvek). Pak se začaly objevovat články o slábnoucí mužské roli v západní společnosti - zajímavá shoda okolností, což? ~:-D
Je fakt, že jsem jednou, když jsem ještě bydlela u rodičů, třídila starý časopisy a byly tam i starý čísla Reflexu někde kolem půlky devadesátek, tak jsem něco pročetla včetně článků od JXD. Sice jsem s obsahem zhusta nesouhlasila, nicméně bylo to v rámci možností napsané dobře, provokativně, ne hloupě a člověka to přimělo zapřemýšlet.
Znám lidi, co znají jeho, a ti tvrdí, že magor byl vždycky, nicméně byly asi časy, kdy tu magorovitost dokázal občas použít i sofistikovaně. Ovšem dávno již tomu.
Autisti nejsou zdaleka jediní, nad kým si takhle zamasturboval ego, už to takhle naložil domarodkám, "bojovým" plemenům psů a dalším ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.