| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych se spolehla na to co ti radí tvuj lékař.

Moje zkušennosti:
První dítko - 28tt já se cítila v pohodě a neměla ani pocity tvrdnutí břicha a nechali si mě v nemocnici, na porodní sál jsem chodila snad obden neb mi vždy naměřili kontrakce, já necítila nic. Byla jsem otevřená na 4cm. Rodila jsem na 36tt - vyvolávaný porod kuli jinému problému.

Druhé dítko - 34tt otevřená na 4 cm, měla jsem nařízený klid, kuli problémum v prvním těhotenství a rodila jsem až 42+0tt.

Třetí dítko - Od 36tt jsem byla otevřená dle mého nového gynekologa na 6cm, bez kontrakcí. O nálezu povídal, že kdybych přišla do porodnice už by mě nepustil domu, ale že mám doma 2 malé děti necht´ jdu se domu nachystat, že večer určitě pojedu. No, rodila jsem zase až ve 41+5tt a vyvolávanej porod neb jsem byla totálně psychicky KO, když mi ob den říkali na ruzných místech, že večer jsem v porodnici a vyskakoval mi tlak, myslím, že jsem byla celou situací hodně vystresovaná, ale u nás to dělal i fakt, že jsem věděla, že manžel má odjíždět na dlouho do zahraničí a tápilo mě, že dítko ani pořádně neuvidí, když se to stále tak natahovalo, celá rodina se u nás střídala na hlídání kluku a já stále nic, telefonáty, zoufalé pohledy. Příště už ani nikomu neřeknu, že jsem těhotná~t~.

Tak že klííííd a pohodu si naordinuj ~;((~x~, žádný stres, prostě se už pomalu chystej na to krásné období.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.