| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám se seznamováním na internetu rozdílné zkušenosti. Zkusila už jsem cosi - Lide.cz, eDarling, Stesti.cz..., ale popravdě tam mi to přišlo spíš jako nějaká sexuální seznamka, kdy se ti všichni snaží dostat pod sukni. Jenže já chci narozdíl od těch chlapů vztah a pozvání na kafe, pokec, atd. To jsem našla na prémiové seznamce Elitedate.cz - http://www.elitedate.cz/. Sice se tam musí asi 500 za půl roku zaplatit, ale mně se to vyplatilo, teď si píšu se třema chlapama a jeden z nich je mi moc sympatický, s tím už jsem byla na kávě a plánujeme další. Jako ty peníze se stejně utratí za jiné věci, takže toho bych se nebála. A pro ty, co to platit nechtějí a přesto se chtějí zkusit seznámit mají teď akci na deset členství zdarma - tak si zkuste zasoutěžit, třeba ho vyhrajete. Já to taky zkusím a třeba mi to moje pak prodlouží. Odkaz na detailní info http://www.elitedate.cz/valentyn-2013

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.