| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď



elodie golfky zkušenosti
16.2.2013 9:34:54
Dobrý den, golfky mám - dokonce retro a nemůžu si stěžovat. Přiznám se, že jsem vybírala podle vzhledu a rychle - v malvíku měli slevy a měli jen jeden kus, tak jsem si pro něj sjela. Jsou to mé první golfky. JInak mám Bugaboo Cameleon, takže nemám srovnání. Dojmy: je fajn, že má většší kolečka, takže teď zimě sněhu se dá jezdit (žádný zázrak, ale normálně s nimi jezdím a ani nevytahuji Bugaboo, na kterém mám zímní kola). Většší kola jsou zas orší na manipulaci - zatáčení není tak plynulé a jednodohé jako u malých kol - srovnávám v Bugaboo malými předními), ale zas naprosto uživatelsky v pohodě. Ale je to kompromis - můžete jezdit v každém počasí. Je to spíš kočárek na procházky, ne do terému, ale to jsou podle mne každé golfky, nejsou-li přímo sportovní. Líbí se mi na nich, že nejsou takové "fórové", sice by mohly být lehčí, ale to ja podle mne zas daň za to, že jsou bytelnější. Jinak, jak jsem zvyklá na Bugaboo (10kg), tj. lehký kočárek, tak ten přechod na golfky tak v tomhle případě ohledně váhy nevnímám. Výška - já mám 170 a přítel 190 a jezdíme oba, ale doporučuji vyzkoušet. Z čeho jsem nadšená - jednak design ))))) pak paparazzi stříška je skvělá, když malá usne v kočárku, tak ji zatáhnu a nic ji neruší -není jen na sluníčko (to teď v zimě moc nevyzkouším). Polohování skoro do lehu, přes den v nich doma spí a usne hned a zatáhnu stříšku a není o světě. Naprosto dokonalý (a tady mám srovnání) je fusak, super teplý a nepromokavý, naprosté nadšeníí. Fusak je i jeden z důvodů, proč i ve sněhu raději než z Bugaboo jezním s Elodie. Mám i pláštěnku a ta se super hodila, když hooodně sněžilo, déšť jsem zatím nezkusili. Stejně vám asi poslouží i jakákoliv jiná levnější na golfky, ale tahle je nádherná - zas může vadit, že přes ní není vidět. Třeba budu muset dokopit obyčejnou do deště, když to malé bude vadit. Nevím. Máme i čepici a huculky do kočárku ve stejném designu, ale to už je čistě moje úchylka Mám tyhle golfky listopadu a v podstatě nejezdím s jiným kočárkem. Ale u mne je to asi i tím, že jsem si zamilovala ten design. Jinak doporučuji vyzkoušet, nevím, do jaké míry jsem objektivní a nemá srovnání. Doufám, že jsem Vám poradila

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.