| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kupovala jsem našim předloni pod stromek Nicon Coolpix S8200, ač jsem "olympusačka" (sama jsem měla vždycky Olympusy a i teď mám velkou zrcadlovku E500), nějak jsem nebyla schopná mezi Olympusy pro ně vybrat ten správný - aby měl všechno co má mít, hlavně ale jednoduché ovládání a byl tak nějak do ruky (tedy člověk měl pocit, že v ruce něco drží).
A popravdě jsem z něj dost nadšená - do té doby, než jsme si pořídili malou kamerku jsme si ho od našich dokonce půjčovali, když jsme někam jeli a nechtělo se mi s sebou tahat ten můj veliký ...

U toho Niconu oceňuju docela dost rychlou závěrku a opravdu hodně příjemně mě překvapila ostrost a focení za zhoršených světelných podmínek je taky výborné.
Má video s dobrým zvukem, což je taky bezva (i když to už teď mají asi všechny foťáky). Myslím, že má i stabilizátor, protože dokonce i náš taťka dokáže v kombinaci s tou rychlou závěrkou vykouzlit nerozmazaný snímek.

O těchhle vánocích jsme s taťkou fotili sýkorky u krmítka přes okno a fakt super ostření, byly to překvapivě moc dobrý snímky na ty podmínky, které jsme k tomu měli, až mě to překvapilo ...~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.