| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dotaz není myšlený v tom smyslu, kdo jezdí hůř či líp, ale jestli muži /někteří/ pohlížejí na ženy za volantem tak nějak automicky v tom duchu, že ženská za volantem je něco míň, než kdyby tam seděl chlap.
Včera u nás bylo jisté dopravní omezení a běžná silnice se objížděla nějakou vesnicí s uzoučkou silnicí, kam se vejde jen jedno auto, takže auta si musela dávat přednost, aby se tam dalo projet. První situace byla ta,že nějaká auta stála a dávala přednost, najížděla jsem opatrně, protože tam byl sešup z hlavní silnice na tu vesnickou a asi mé opatrné najetí dalo impuls řidiči k tomu, že už čekat nebude. asi moje blbost, mohla jsem být svižnější, ale nechtěla jsem riskovat, že orvu spodek auta. každopádně jsme byli dva v té úzké cestě, on gestikulovat, že jsem měla najet rychleji, že teď mám smůlu a vycouvám si. nic jiného mi nezbylo. ale výraz toho chlapa, jak se chechtal, když jsem couvala, tak to bych mu dala ránu :o) A druhá situace byla ještě veselejší. Opět ta úzká cesta a já a dodávka proti mě. Já měla vedle sebe příkop, takže jsem neměla kam uhnout, pán měl vedle sebe místo, kam mohl uhnout a situace by se okamžitě vyřešila. Jenže on že ať koukám uhnout já, tj. někam vycouvat nebo co měl na mysli, aby on mohl jet a děsně se rozčiloval. Vůbec jsem nechápala, proč jako já mám uhnout, když on má vedle sebe místo na vyhnutí se. A tak jsem stála a čekala, měla jsem z něj pocit, že když on je chlap, tak on má hlavní slovo. Chvíli hudroval a gestikuloval, ale pak uhnul a mohlo se jet dál. Já být na jeho místě, tak jednám podle situace, tj. mám kam uhnout, dám přednost, jinak neprojede nikdo. Doufám, že jsem z toho neudělala historku a že mi tady někdo nenapíše, že řeším blbosti, ale já fakt měla včera pocit, že když jsem ženská, tak jsem za volantem něco míň.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.