| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mickey, tak to prostě shrň (existuje takové slovo?) :-)

- děti jsou v péči otce, prostě tak rozhodl soud, ne, že by o ně Mickey nestála nebo se neuměla starat, ale soud vyhodnotil materiální a další podmínky lepší u otce, přitom nebral v úvahu jeho násilnické úlety, protože mu nebylo nic prokázáno, tedy je před oním soudem nevinný

- Mickey řeší svoji transsexualitu, to fakt asi není ze dne na den, příspěvky, že vypadá jako kluk (psané od ní) jsem tu četla už hodně dávno... ale chápu, že rozseknout to v sobě, natož před ostatními tak nějak chvíli trvá

- to, že má 3 děti chápu také, podle mě se i dost snažila, protože si pamatuju i její povídání o kočárku, jídle apod., prostě takové ty "očekávané" hovory matek... takže nějaké období potlačování apod. určitě proběhlo...

hele, já na Mickey také občas koukám, že je cvok... ale pro mě se tímhle hodně u ní vysvětluje (i zpětně) a musím říct, že z tohoto úhlu pohledu je pro mě menší cvok než pokud bych se na ní dívala jako na "standardní" matku... navíc, to není jednoduchá situace, já osobně si raději nechám svůj "tuctový" život, tohle bych řešit fakt nechtěla...

takže já bych jí spíš přála, aby se prostě fakt tímhle našla a měla v sobě klid...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.