| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jamall, on nikdo pořádně neví, proč se to děje. Ale fakt na tom mají asi lví podíl infekce. Jenže, jak je zjistit? U prvního mi tvrdili, že musím ležet, od 23. týdne jsem se otevírala, naštěstí docela pomalu. Prej mám špatné vazivo. Houby. Nakonec se malej teda narodil ve 39. týdnu.
U dcery do 26. týdne vše OK, ve 30. týdnu najednou okamžitá hospitalizace, udržování v nemocnici a předčasný porod v 37. týdnu.
Do třetího jsem se bála jít, doktor mě ujistil, že každé těhotenství je jiné a že se to ohlídá. Nakonec se malej narodil přesně na termín, bez ležení, při normálním běhání kolem dvou předškoláků.
Teď jsme riskli čtvrté, jsem v 38. týdnu, podnikám tůry po okolí a vlastně už jsem donosila, možná ta infekce, co to způsobovala u prvních dvou, zmizela, možná to bylo něco jiného, čert ví.
Každopádně, myslím, že je veliká šance, že budeš mít zdravé a donošené děti, i přes tu tragédii, která se vám stala. Chtěj pořádně vyšetřit a patřičně přeléčit všecky myslitelné infekce v těle (nejen vaginální), co by to mohly způsobovat.
Předpokládám, že (stejně jako u mě) to rozhodně není způsobeno kouřením, alkoholem, drogami, sociálním stresem, podvýživou a dalšími faktory, které se uvádějí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.