| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mickey, hlásím to nápodobně.

Jedna známá měla problém, že ji to zavedlo na cestu kolem lesa plnou bahna a ona nadávala na "debilní GPSku"...tak jsem ji ukázala, jak se dají v základním nastavení odškrtnout "cesty s nezpevněným povrchem".

Jeden známý zase nadával,že si opsal čísla z netu a zavedlo ho to do jiného vedlejšího města. Jenže jeho GPS z nějakého mě neznámého důvodu používala za desetinnou čárkou údaje v desítkové soustavě. Přitom stupně-minuty-vteřiny-fungují podobně jako čas v šedesátkové soustavě. Vysvětlila jsem mu,jakým vzorečkem to přepočítávat, i když pravda, seděla jsem nad tím asi 20 minut, než jsem to zplichtila (Příklad: u něj je půl stupně : 0,5....v normální GPS je to 30 úhlových minut.)

O aktualizacích nemluvě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.