| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Omluva za preklepy ~f~

Zkratka, myslim, ze mala ma slabsi imunitu, na to muze mit ockovani podil, bohuzel byla naockovana v oslabeni.
Moje chyba, nemela jsem se do toho nechat natlacit, nikdy si to neodpustim.
Syn dostal atb a dcerka hexu ~7~

Imunitu musime posilovat, to je jasne.
Ale proc uz mesice kasle, ma zahlenenj krk, ciste prudusky, intenzita se strida jak pocasi, ryma, obcas zelena.
Na tu dostava silnejsi Pamycon nebo silnejsi atb kapicky...

Jednou mela v nosanku pneumokoka, to dostala ten Amoksiklav...

Noci jsou hrozne, nepomaha nic, jen Prothazin nebo Dithiaden, ale tim ji samozrejme ladovat nechci.
Fenistil nebo leky proti kasli jako kdyz nedostala, ani nema smysl ji to davat, neucinkuje to...

Mate nekdo s necim podobnym zkusenost?
ABKM toto zpusobovat muze, v podstate i moucnivka.
Jen mi k te alergii nesedi to, ze nema vyrazky, prujmy atd.

Tedy vyrazku mela take, asi tri tydny, ale ta uz je davno pryc...

Ja pri kojeni jedla mlecne vyrobky casto, ona dostava mlecne kase, jogurty, sunar....

Pomohl by eliminacni test?
Poradite mi nejakou nahrazku v case eliminacniho testu?
Neocate?
Nebo ten je spis jen pro deti s prujmy?

Boze ja uz nevim co mam delat :-(

Jinak je vesela, tlustoucka, chut k jidlu ma normalni, prospiva velmi dobre.... ale kasle a je zahlenena.... mesice ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.