| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirko, podle mě tohle nikam nevede u tohoto typu člověka ~d~
Já bych asi osobně sbalila nějaký dárek (nevím věk dotyčného) a zašla bych tam zkusit vyjednat smír. Tohle co tam mají je evidentní válka a myslím, že tohle je skutečně řešitelné jen smírem na obou stranách.
Netuším, jak reagovala Antraxa, když tam za ní soused přišel a ani nepíše, proč ho to či ono rušilo... ~d~
My máme dvě aktivní děti a byli jsme v paneláku od 2 let starší a od narození mladší. Holky dávali lidem pod námi zahulit opravdu mimořádně, ale vždycky jsme se omlouvali, chodili za nimi s omluvou, že se zase kvůli nám nevyspali... Soused pod námi chodil na noční, tak byl několikrát upozorněn, že kdyby potřeboval spát, tak mi má dát vědět a já se pokusím udělat vše pro to, aby měl klid - i za cenu, že bych měla s holkou běhat pár hodin po venku... Vždycky mi řekl, že to nemám řešit, že je to dítě/jsou to děti a že ví, jak je s dětmi život v paneláku náročný. Měli jsme holt štěstí na super lidi pod námi ~R^ Snášeli dokonce ježdění odrážedla na plovoučce... zkrátka vše pro děti, protože je taky měli a když je venku ošklivě tak se děti někde vybít potřebují...
Ale je fakt, že třeba židle máme podlepené spec. látkovými kluzáky; nosíme přezůvky, které nepleskají o plovoučku, protože i to dokáže rušit...
Prostě život v paneláku s dětmi je vždycky opruz ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.