| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

1. u sebe si to představit teda neodkážu ani ve snu.

2. něco téměř stejného udělala moje 82letá tchýně, když jí bylo okolo 30 let. Chtěla dohnat „ztracené mládí“, lítala po plesech a zábavách, honila chlapy, odstěhovala se do středu města a vzala s sebou manželovu malou sestru. Její vlastní matka jí za to naliskala a vyhodila z domu – prostě naprosto nerozumné jednání. Ale ona byla už nějakou dobu v rozvodovém řízení.

Horší je, že v současné době v těch 82 letech jí všechno „docvaklo“, bilancuje, je naštvaná na všechny okolo a hlavně na sebe, vyvolává jenom hněv a vylívá si to na mě a na manželovi. Prostě žádná důstojná stará dáma, za kterou se chodí s úctou a pokorou na návštěvy (jak j sem si představovala a dělala donedávna já) a která vyzařuje určitou životní moudrost, ale zatrpklá a poblázněná stará bába. Bohužel.

Z toho plyne, že každý, naprosto každý má svůj vlastní život a jak si ho prožije a jak s ním naloží – je opravdu jenom na dotyčném člověku. Ale vylívat si na vlastním synovi a snaše svoje vlastní roztrpčení z vlastního života a nadávat na všechny okolo, jakoby oni za to mohli – to je naprostý nesmysl.

Může mi jí být líto, ale není, protože až donedávna do jejího posledního výstupu, který připomínal výbuch „vařícího kotle“ jsem za ní vždy chodila s kytičkou a myslela jsem, že si povykládáme, co nového apod. Bohužel jsem ji jenom svými návštěvami provokovala až vybuchla a vyčetla mi snad i nos mezi očima a jsem ta nejhorší snacha na světě.~;)

Jenom podotýkám, že jsem si před 17 lety vzala jejího o 17 let staršího vyučeného syna a jsem VŠ. Koho jiného si vedle svého syna představovala, to naprosto netuším. Ale jí popozuje už jenom to, že žijeme hezky, nerozvádíme se a jsme šťastní a spokojení a věnujeme se svým dětem - nechápe to, protože ona si vlastní rodinu nikdy nedokázala vytvořit.~d~














Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.