| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak o tom budu uvažovat, to je pro mne zajímavá informace. Jen bych ještě ráda věděla, jak to probíhá, aby nešlo jen o nějakou přednášku a následně třídní důtky a dvojky z chování. Jde mi (a ostatním rodičům zřejmě taky) opravdu o práci s kolektivem, se vztahy ve třídě... A nevím, zda to běžné PPP nabízí nebo jak a kde to najít. A zajímaly by mne finanční podmínky - rozdíl mezi PPP a jinou nabídkou a podobně.
Jen bych k tomu podotkla, že je to asi zatím "jen" šikana slovní, ne fyzická. Vlastně o tom nic moc nevím, jen zprostředkovaně od svého dítěte a z rodičáků - a i to jen ze druhé až třetí ruky, na rodičáku jsem nebyla.

Sama nejsem rodičem oběti ani agresora. Učitel řeší, ale nezvládá.
Ředitel tomu přihlíží a nechá to být. Nevím, jak reagovat.

Jakmile sama kontaktuji PPP "za zády" školy, budu za vyvrhele, s tím už mám své zkušenosti. Ne že bych se kvůli tomu bála to udělat, jen zvažuju vhodný postup a pídím se po všech informacích. Kdyby bylo moje dítě blíže do šikany vtažené, tak samozřejmě neváhám a jednám hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.