| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kytko, taky jsme teď řešili něco podobného. U nás doma to bylo tak, že když jsem se vdala a odešla z domu, tak se do mého nastěhovala ségra s jejím mužem a jejich dětmi. Nikdo se mě na nic nezeptal a musím říct, že mě to dost dlouho štvalo, protože kdykoliv jsme tam přijeli, tak už nebylo, kde spát a nebo nám musela vyklidit pole mamka a nebo jsme spali někde v průchoďáku... V podstatě jsem ani nemohla jen tak se jít do pokojíčku podívat. Představovala jsem si ježdění domů k rodičům jinak ~d~ Ale nás dělilo nejdříve 80 km a později 300 km - takže jsme nejezdili na jeden den, ale vesměs jsme se chtěli zdržet aspoň týden.
U kamarádky na RD řešili totéž. Do teď soužila holčička 10 let se ségrou přes 20 let. Nedávno se ta dvacetiletá odstěhovala k příteli, tak její pokojíček upravili, kompletně předělali a má v něm pokojíček teď ta desetiletá - s tím, že tam má patrovou postel, kde může nahoře přespávat ta starší.
My jsme nakonec koupili resp. kupujeme RD 4+1, aby děti měly dokud potřebují každá možnost svého pokojíčku. Až jednou odejdou z domu, tak v nich plánujeme - jeden coby pracovnu pro manžela a druhou předěláme na pokojíček pro vnoučata a příp. pro přespání dětí- ale to se odvine až od toho, jak daleko se naše děti vdají ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.