| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za tuhle diskuzi, je pro mě poučující. Mám syna také v první třídě (6 let), učí se slabikovou metodou (ani nevím, jaké metody jsou, až tady se s tím seznamuji).
Problémy má syn podobné, rostla jsem, když jsem při procvičování doma zjistila, že písmeno na konci slova občas vůbec nerozpozná. A teď se mi krásně rozsvítilo ~R^ to je přesně ono, když slovo končilo na samohlásku, např. LA, tak slyšel L, nebo LA dohromady ~5~ Snažila jsem se ho nestresovat, ale asi to na mě poznal ~f~ Také jsem ho trochu drtila, další a další slovo, ke konci už se trochu chytal, ale sem tam už řekl i písmeno, které ve slově VŮBEC nebylo...
- chodí na logopedii, hodně hodně hlásek se musel učit, začínali jsme s L (ještě jsme ani nezačali s R...)
- grafomotorika - to bylo učení ve školce, tušku držel ještě nedávno špatně, doma si nekreslil, až ve školce z donucení, stříhání? sci-fi
- mluvení nic moc, básničky a písničky také až ve školce, doma odmítal
- chodit začal v 16 měsících
- kotoul začal až teď jakžtakž dělat, ale hodně nakřivo a neumí se pořádně schoulit
- chytrý mi připadá dost ~k~
- logopedka říká, že vše souvisí, měl i cvičit jako mimino vojtovku (nemá prý pořádně "uzrálé" nervové spojení, proto při cvičení logopedie i masíruji různá místa kolem úst)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.