| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Simčo,
já letos díky plánované operaci se s dárky velmi pochlapila. A největší radostí je, že se můj choť konečně rozhoupal a šel se domluvit s tchýní na to, co bych asi tak mohla chtít já. Tak sice nevím co dostanu, ale šperkovnice to nebude. Což je super! ~R^

Káťo, je fajn, že jste doma. A hlavně, že to rozehnali. V tomhle mám výhodu, mám slepé střevo natolik zakrnělé, že ho vlastně ani nemám. Tedy se mi nemá co zanítit. A taky nemám osmičky. No, nebudu skromná. Jsem nový vývojový druh.

Čarodějko, nevím jestli je to kořeny, ale spíš tím umístěním u velkého města. Sice tu mám na kafata jen dvě kamarádky, ale hlavně je to takové... v obchůdcích, kam chodím nakupovat, už mě prodavačky znají, vždycky prohodíme pár slov... vím, která má vlčáka, která děti, která vnoučata. Pak se poznáváme a zdravíme na ulicích, případně prohodíme pár slov. Koukám, že bych si měla přestat stěžovat sama na sebe, že jsem taková drbna a že mi díky tomu nákupy strašně dlouho trvají. Zima uteče jako voda. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.