| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak vrásky ve svých skoro 50 fakt nemám - ale to je tím, že jsem "zevnitř" dobře vypolstrována.... Prostě někdo je štíhlý a někdo nemá vrásky.... Kdysi jsem slyšela, že žena si po 40 musí zvolit co bude mít pěkného - zda pr..l, nebo xicht. Já holt zvolila ten xicht :-)
Ale co se týče vlasů - šediví mi od 16, taže jsem si už zvykla :-).

Jinak jsem asi byla hodná, čerti si mně v pekle nenechali.... Bylo to moc pěkné, ale promrzla jsem. Jela jsem tam hlavně proto, že jsem chtěla podpořit místní ochotníky.
Do minulého roku dělali Peklo ochotníci tady v HD ve starém opuštěném pivovaře (ve sklepě). Jenže vloni se hned po akci začaly ozývat hlasy, jak tam byly mraky lidí a když každý dal 50,- kaček, KOLIK si ti ochotníci na tom narejžovali.... Takže když se letos začalo peklo chystat, tak byl problém tady a problém tam a "...my bychom rádi, ale ono to asi nepůjde....!"
Takže si ochotníci narychlo domluvili možnost uspořádat Peklo v sousední obci (cca 5 km) a během 3 týdnů spolu se sborem dobrovolných hasičů od tam odtahali asi 5 náklaďáků nepořádku, navěšeli tam sítě, vybudovali pec a trůn pro Belzebuba a dnes měli nádherný peklo a lidí mraky (takže si "nahrabou" ještě mnohem více, než vloni....). Mám mezi nimi plno kamarádů, tak jsem hlavně PROTO jela. Měli svoj "Pekelné busy", které jezdily kyvadlově tam a sem a protože ta sousední obec je už okres Strakonice, měli i propagaci v sousedním okrese.... Super! Ti, kdo je pomlouvali a chtěli jim ublížit jim spíš pomohli....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.