| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já nevím, zda šedivím.. pro jistotu mám stále melírky, tak se to tak nějak ztratí…
Tloustnu furt… a pak zas těžce hubnu.. a zas tloustnu.. to je můj celoživotní boj s kily… ale je vidět, že mé sádlo se se mnou natolik skamarádilo, že se ode mě nemůže odpoutat.. 
Ale není to ještě nijaká megatrága, tak to neřeším…
Děti a bordel – nejhorších je prvních 18-20 let.. pak si člověk tak nějak zvykne… 

I když musím říct, že teď si už Míša uklízí v pokojíčku sám a dvojčata si taky uklidí – občas s pomocí Mišáka, občas jim pomůže Ríša… a takovej ten větší úklid včetně třídění hraček jim semo tamo pomůžeme všichni…
Takže to mě taky netrápí… 
Jo.. a apendix taky nemám…
A osmičky… asi né, onehdá mi je v HK na klinice všechny vyškubli – v plné narozen tedy!  

A včera jsme se shodli s Milanem, jak je to pro nás v té Praze těžké – neosobní –nikde nikdo na pokec, nikde nepotkáváš kámoše, známý atd… 
Njn… megaměsto… a naše vesnice je zas přesně ten typ, kde je nádherně jaro+léto, když si vylezu na terásku, sednu s kafíčkem, bazén, děti tam poletují, Míša je venku… tak to člověku ani nechybí, že se s nikým nevidím, protože na ostatních zahradách jsou sousedi a slyšíme se přes nízké ploty, můžeme na sebe houknout a jít na kafe a tááák..
Ale ten podzim a zima… brrr…

No, naštěstí už napadl sníh – už jsme byli aj v sobotu lyžovat, tak teď budeme jezdit do Vrch. každou chvíli.. 

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.