| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nula nula nic je dvacka za týden, říkám tomu kapesný, ale je to nula nula nic. Ty jim přidáš peníze na extra výdaje před Vánoci a my jim dáme na ten který dárek stylem - mami, chtěla jsem koupit to a to, stojí to tolik, dáš mi na to peníze? Jaký je rozdíl. No a co se týká přivydělávání peněz prací pro rodinu. Netuším, jakou práci máš na mysli, ale doma se dělají složitější práce a jednodušší, všechny jsou třeba a tudíž za ně neplatím, protože jsou ve sprospěch celku, tedy rodiny. Já si taky neřeknu o peníze za to, že jsem upekla, uvařila, ušila....., manžel za spravení toho či onoho, vyrobení toho či onoho /taky jsme jako rodina ušetřili, protože profíkovi bychom museli zaplatit/. Takže i děti se musí do tohoto systému zapojit, protože z ušetřených peněz mají užitek všichni, i ony.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.