| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás zavládla všeobecná spokojenost. Štědrý den jsme absolvovali ve zdraví a víc jsem si nepřála.
Od manžela jsem dostala Klenoty klasické evropské kuchyně, které jsem si přála, pak překvapil koupí EDT a tričky a naprosto mě uzemnil novým mobilem. Ještě pár let jsem plánovala mít svou stávající šunku, u níž mi nevadí, když se jí zmocní děti nebo když se poroučí na zem. Teď abych se klepala o nový kousek. A navíc se já, stará konzerva, budu muset přeorientovat z hybridního mobilu, který byl částečně dotykový a částečně s klasickou klávesnicí, na čistě dotykový displej, kterému jsem se zuby nehty až do dnešního dne bránila.

Největší dárek jsem ale dostala přislíbený včera, obdržím jej pravděpodobně pozítří a zabalený nebude, neb by se bránil :-) Zamilovaly jsme se s Prvorozenou na jednom útulkovém webu do krásného kocouřího skoropuboše, prezentovaného v popisu coby ideálního přesně pro naši rodinu. Manžel rok po odchodu našeho kocoura nechtěl o dalším vrnidle k naší zbylé kočičce ani slyšet, ale asi se stal vánoční zázrak a my se během tohoto týdne pojedeme kocourkovi představit a zeptat se ho, jestli by chtěl k nám do party. Jsem natěšená i kapku nervózní. A hlavně naměkko :-)

Všem přeji krásné svátky a do nového roku hlavně zdraví - protože ve zdraví se vše zvládá prostě líp ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.