| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Arantxa
tak možno u nich prebiehala každý rok dozadu tiež debata:
"jemine, to akože fakt musíme jesť vianočku? je mi z toho na bl..., to si mám naozaj každé vianoce pokaziť žalúdok aby boli vaši spokojní? ....a kúpať sa pred večerou? nie som špinavá, nemám potrebu vliezť na štedrý deň do vane a potom tam pobiehať s mokrými vlasmi, najradšej sa po kúpaní hodím do pyžama a nie ku stolu...a ešte tá prechádzka...my sme boli na štedrý deň vždy doma a pozerali rozprávky, cez deň sa uždibovalo cukroví a bola pohoda, nechce sa mi ísť von...atď"

Takisto deti pri stole, štedrý deň vôbec neusmerňujem, ak už je to nutné tak len minimálne, mám skúsenosť že čím viac chcem aby deti boli "slušné" tým väčšie hovadiny dokážu urobiť. Švagriná detto. S kamarátkou sme sa o tom bavili minulý rok, jej deti mali u svokrovcov premiéru na štedrý večer. Dcéra sa počas večere vŕtala v nose aj keď to nikdy nerobí a syn ruka v nohaviciach a stále mlel čosi o akýchsi chrobákoch a že by ich nejedol lebo je to bléééé. Kamarátke sa chcelo ~n~

Kým som mala len dcéru nechápala som ako môžu deti neposlúchať, jej som niečo povedala raz max. 2x zvýšeným hlasom a poslúchla, pri synovi som si mohla hlasivky vykričať, nefungovalo nič.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.