| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono je to taky o přístupu. My třeba poslední roky cpeme všechny peníze moment do jedné důležité záležitosti, takže naše vánoce byly opravdu velmi skromné, dárky symbolické, doma vyráběné apod., modlíme se, aby pračka vydržela a nebyli bychom nemocní kvůli práci.
No a samzřejmě mohla bych naříkat, co všechno za dárky dostali kamarádi a na co my momentálně nemáme, a že známí lyžují v alpách a my ne atd atd. K čemu se tím užírat? A proč vlastně?

Mě třeba zajímá, jak si kamarádi nechali od architektů postavit skvělý dům, ráda se nechám provést, vysvětlit si výhody luxusních materiálů a nových spotřebičů a nebudu si okusovat nehty, že bydlíme v paneláku a centrální vysavač mít v životě nebudem.
Miluju cestování a ráda si o tom nechám vyprávět, přesně jak píše kambala, mě to fakt zajímá. A že nikam nejezdíme? Za to nás kamarádi nezavrhnou a my se závistí užírat nebudem, protože to je opravdová chudoba.

Před lety jsem dostala za jednu práci obrovskej balík peněz a šla jsem si tedy koupit luxusní parfém a nějakou sukni, ať to stojí co to stojí. Nekoupila jsem si NIC, protože se v tom nevyznám, z parfumérky mě bolela hlava a na dobrou sukni jsem nenarazila a ty správné obchody asi neznám. Je vidět, že mi chybí kámoška, se kterou bych se o těchhle věcech mohla poradit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.