| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všichni kamarádi a známí jsou na tom zhruba stejně, lidé opravdu bohatí tady na tom konci světa snad ani nežijou ~:-D Nemám ty superboháče kde potkat, takže to neřeším.

Jedni kamarádi teď stavěli větší rodinný dům, chlapovi snížili výrazně mzdu a jedou už nějakou dobu na doraz. Takže na dovolené s náma jedou jen pod stan do kempu, přizpůsobujeme se, vaříme všichni na vařičích, restaurace spíš jen občas, nepodnikáme žádné nákladné aktivity... a jde to. ale tam ten rozdíl není v desetinných čárkách.

Pak mám ještě jednu kámošku s úspěšnou firmou, mohla by jezdit na luxusnější místa, ale ji to ani neláká, zůstala normální, skromná, dá se sní mluvit o čemkoliv....

A jinak já ybhc brala superbohaté kamarády, kteří mě občas na tu cestu na druhou stranu zeměkoule nezištně vezmou ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.