| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No - já tu Asii vynechám a nijak mi to nerve žíly. Ale zas mám toho kamaráda, který tráví dovolené v různých zemích a vždy tak měsíc v kuse minimálně. A když se vrátil, tak jsem se vždy zeptala, jak bylo, co se mu tam líbilo, jestli má fotky a tak a jestli by si někdy neudělal čas mi je ukázat a povyprávět. Odezva žádná, tak jsem to brala tak, že prostě nechce, nedá se nic dělat. A asi tak vloni se mě zase po mé žádosti zeptal - hele, ptáš se ze zdvořilosti nebo tě to opravdu zajímá. Překvapilo mě to - nebudu se ptát na zážitky, když mě to přece nebude zajímat. A od tý doby se po jeho návratu vždy párkrát sejdeme, on mi ukazuje fotky a vypráví, co zažil a viděl. Je to skvělý - a teď to právě bylo o Číně. Vypadlo z něj, že si prý myslel, že se ptám ze zdvořilosti a navíc když někdy ty fotky opravdu přinesl, tak někteří se tvářili, že se vychloubá.
Chci říct - když se ptám, je tam zájem a ne zdvořilostní zájem a nijak nezkoumám, jak a proč si ty cesty může dopřát - jeho věc, jestli bude celý rok kvůli tomu jíst chléb z popelnice /což tedy zrovna on nemá zapotřebí/. Jenže hodně lidí to prostě vnímá jinak a když narazí na x lidí, co to mají jinak, tak pak ho skutečný zájem asi zarazí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.