| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynko, ty jsi fakt měkkejš ~;) .... jak to bylo u nás, ano ? Nás starší se projevuje tak trochu jako AS ( neřeším diagnozu, má to po mě a já vím jak na něj, takže zvládáme ) a nastoupil do školky. On nedává nové lidi, nové prostředí, nové jídlo ani omylem. Nedává ani známé jídlo v jiném prostředí, nedejbože na novém talířiatd. Chodil první rok do soukromé školky 3 dny v týdnu, z toho jsem potřebovala, aby tam jednou až dvakrát týdně byl zhruba do 17hod.
Trvalo od září do vánoc, než začal jíst cokoliv ve školce. Začal ranní svačinou, kterou si osobně donesl z domova, ale snědl ji tam u stolečku. Pak občas snědl polední jídlo tam, ale s mojí asistencí ( to když jsem chodila po obědě ) a pomalu přešel na postupně na školková jídla, je fakt, že se tam s ním obzvláště crcali u jídla, ale nenutili a střídavě nechávali žít, střídavě lehce pozitivně motivovali.
Nicméně, než snědl alespoň uspokojivé množství jidla tam, trvalo to 4 měsíce .... neřešila jsem, snědl snídaňo-svačinu a měl doma večeři. Jo a oběd doma ? Většinou ani když po o - chlapče nemám, s tebou jsem nepočítala u vaření, když máš oběd ve školce, co zbylo doopravdy od oběda, dostal pak případně ke svačině.
Dneska je v setrvalém stádiu, že jí pouze suché a nesmíchané věci, našťestí i ve státní školce vycházejí vstříc ), ale jí je i ve školce ~R^.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.