| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivi, ta je fakt skvělá ... a má super culíčky ~;) Až jednou bude koncertovat na světových pódiích, budu se chlubit, že ji znám od bříška i s její maminkou.

Balci, hodně štěstí do nového začátku. Ať to taky manažersky zvládnete v rodině.~x~

My jsme po dlouhé době sirotkové, manžel dnes odletěl do Ruska. TAkže musím jít spát, abych zítra vstala do školky.~y~
Ve středu jdu s Honzou k zápisu do školky a rozhodla jsem se jít do Třemošné. Pod tohle město spadáme, až se přestěhujeme do našeho domku. Ten je pořád nedodělaný, vůbec na něm nebylo tři roky nic uděláno, ale nejpozději do Vánoc se musíme odstěhovat z tohoto nájmu. Slíbili jsme původně o prázdninách, ale já to nevidím reálně a manžel to chce stihnout. Mám z toho depky, Vždycky jsem byla já optimistka, ale teď mám nervy. Navrhovala jsem, že se přestěhujeme do nějakého jiného bytu třeba na rok a v klidu a pohodě dostavíme. MAnžel se odmítl stěhovat dvakrát. Představa, že se stěhuju s třemi malými dětmi na staveniště, kde nebude ani kde rozmístit nábytek a všechno po krabicích, dělníci a bordel všude... ~n~ A to ještě nevím, jestli Toník půjde do školy a kam nebo jestli zůstane ve školce a kde. On strašně emotivně prožívá změny a zvykání na nové lidi je boj. ALe ta školka je vychvalovaná, tak to snad nějak půjde. Hlavně, když je někam vezmou.

Alay, nechceš pro Anežku Nutrilon 2? Já jsem z krabice brala asi 2x a Kuba to nechce vzít do pusy, tak je mi líto to vyhodit.
Včera jsem zkusila Sunar vanilkový a taky to nechce. Odstavování půjde asi ztuha, pije ale jen v noci, zato každé dvě hodiny, někdy i častěji. Spíš než o pití mu jde asi o to přicucnutí. Ale já už se chci pořádně vyspat v kuse.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.