| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Balci, moc ti přeju spokojenost v práci. To je radost poslouchat.

Ivo, s tou módní přehlídkou je to síla. Nikdy jsme na podobné akci nebyla a vidím, že jsem o nic nepřišla. Taky mohli dražit něco jiného než kytku paní ředitelky. Třeba spodní prádlo, když tam bylo tolik lačných mužů ~t~

Alay, to je fajn, že dopadla školka. Honzovi už to taky začne, jen opět řeším problém, kde...

Mončo, to moc dlouho Eli ve školce nevydržela. Já musím zaklepat, ale u nás už víc jak měsíc žádná viróza. Možná jim pomohla Echinacena, kterou jsem jim od ledna do půlky února dávala. Na podzim to kupuju znovu.

U nás pršelo jen tak trošinku, hlavně foukal silný vítr. Ani záhony se nezalily, je hrozné sucho. Byl u nás na návštěvě kamarád, tak v sobotu po obědě jeli s manželem na stavbu a vzali s sebou kluky. Já jsem doma upekla dort, pověsila prádlo a pak sjem jela s kubou nakoupit a vyzvednout kluky na stavbu, jestli jim není zima. Tam fouká a je zima i na normálního bezvětří. Ale byli spokojení ( a hlavně jak čuňata), tak jsem vytrhávala suchý plevel kolem stavby, aby to tam nevypadalo jak na skládce. Když se vzbudil v autě Kubík musela jsem jet domů a všichni chlapi přijeli se setměním za mnou.
Dnes jsme oslavovali Kubíkovy narozeniny. Dostal jednu hračku, ale ještě si s ní nepohrál, protože mu ji zabavili starší bratříčkové. Taky si málem spálil prst o svíčku. Vykřikla jsem a on se tak rozbrečel, že jsem nevěděla, jestli se leknul toho křiknutí nebo jestli si spálil prstík. Ale spíš to bylo to leknutí ~z~. Když odjel strejda, jeli jsme my popřát jedné naší dobré známé, bude mít 83. Tak měla z kluků radost. Toník se tam choval výjimečně slušně a nepředváděl se, Kubík spal v kočárku venku a Honza se staděl. Takže můžu říct, že se návštěva vyvedla.
A Kubík začal dnes chodit sám. Sice udělá tak 3-5 krůčků, ale mám radost ~g~

Zítra budu mít všechny doma, Toník jde na logopedii, tak jsem ho odhlásila ze školky. V úterý tam ale bude dlouho, protože jedou do Prahy na Spejbla a Hurvínka. A ve čtvrtek mají den otevřených dveří ve školce, půjdeme se podívat a hned po obědě má Kuba roční kontrolu. Jinak nás čeká klidný týden, ale skoro bez tatínka. Zaměstnává ho stavba čím dál tím víc. Hlavně, aby to už vedlo ke zdárnému konci. Zatím se dělají opravy, aby barák vydržel a nerozpadl se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.